Künye | Superhaber.tv

Superhaber.tv

Algı yönetmiyoruz... Sadece doğru bilgi, doğru haber

17℃
İstanbul
27 Mayıs 2017

Künye

Şirket : Atlantik Medya Filmcilik Prodüksiyon Reklam Yayın San. ve Tic. Ltd. Şti.

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni
: Cengiz Er

Genel Koordinatör 

:

Berkin Türkoğlu

Haber Müdürü

:

Barış Özkan

Editörler

 

:

Mücahit Okur
Bulut Mülhim
Kadir Sarıkaya
Hava Asal
Osman İla
Gülcan Çeşmeci

Video Editörü : Merve Şanlı

Yayın Kurulu :

Cengiz Er
Ahmet Tezcan
Metehan Demir
Mete Yarar
Serkan Korkmaz
Mikdat Kadıoğlu

Hukuk Danışmanı  : Av. Bekir Sinan Akboğa

Reklam ve Pazarlama  : Net8 Digital
Savaş Şahin

Yazılım ve Geliştirme :

Elluga Dijital 
www.elluga.com
Sabri Ünal
Halil Kılıçarslan
Zekeriya Pehlivan
Uğur Çakmakçı

Yer Sağlayıcı : Radore
     
Adres : Hakimiyet-i Milliye Caddesi Vedat Kancal İş Merkezi N0:58/49-A Üsküdar/İstanbul

E-posta : info@superhaber.tv - ihbar@suberhaber.tv - reklam@superhaber.tv 

Telefon : 0216 495 90 58
     
Berkin Türkoğlu :

Medya sektörüne 1999 yılında, Türkiye'nin ilk haber portalı, Vestelnet'in projesi Ajan.com'da editörlük yaparak adım attı. Çeşitli yayınevlerinde editör ve redaktör olarak görev yaptı. Habertürk, Vatan Gazetesi, Kanal D gibi medya kuruluşlarında, Ufuk Güldemir, Mehmet Ali Birand, Atılgan Bayar gibi nevi şahsına münhasır isimlerden haberciliği öğrenme fırsatı yakaladı. Bugün TV'de 5 yılı aşkın süre editör olarak görev yaptıktan sonra, yaşanan siyasi gelişmeler üzerine görevinden istifa etti. Akabinde, 2015 yılında SuperHaber kadrosuna katıldı.

Barış Özkan : 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezunu oldu. Gazeteciliğe 9. Kanal Spor Servisi'nde spiker olarak başladı. Çeşitli kanallarda spor spikerligi yaptıktan sonra, haber programları hazırlayıp sundu, dış haberler, siyaset, gündem editörlükleri yaptı. Nethaber, kanald.com.tr internet sitelerinde editörlük görevlerini üstlendi.

Hava Asal :

1995 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 2000 yılında mezun oldu. Gazetecilik mesleğine Sabah Gazetesi'nde muhabir olarak adım attı. Haber1.com, Medyafaresi, Medyaradar ve haberiyakala.com haber ve medya sitelerinde haber editörü olarak çalıştı.

Osman İla : Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden 2016 yılında mezun oldu. Gazetecilik kariyerine Kanal D Haber'de muhabir asistan olarak başladı. 2017'den itibaren SuperHaber'de görev yapıyor.

Merve Şanlı : Beykent Üniversitesi Görsel İletişim Bölümü öğrencisi. 2013 yılında Düet Reklam Ajansı'nda çalıştı. 2016 yılında Plato Film’de montaj ve sanat asistanlığı yaptı. 2017’den itibaren SuperHaber’de video editörlüğü yapıyor.