Küfürbaz yazar Metin Hara o soruya cevap veremedi... Gülmekle yetindi! - Magazin
18℃
İstanbul
23 Ağustos 2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret etmişti...

Küfürbaz yazar Metin Hara o soruya cevap veremedi... Gülmekle yetindi!

Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil yapan Adriana Lima ve sevgilisi Metin Hara, 5 günlük tatilin ardından ilçeden ayrıldı. 35 yaşındaki yazar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içeren paylaşımlarının sorulması üzerine gülmekle yetindi.

Magazin
Küfürbaz yazar Metin Hara o soruya cevap veremedi... Gülmekle yetindi!

Bodrum’da 5 gündür tatil yapan Adriana Lima ile Metin Hara bugün ilçeden ayrıldı. Bodrum-Milas Havalimanı'na gelen aşıklar, gazetecilerin "Tatiliniz nasıl geçti?" sorusuna, “Her şey yolunda, güzel bir tatil yaptık” cevabını verdi.

rtetwe

Twitter üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ettiği paylaşımlarının sorulması üzerine Metin Hara gülmekle yetindi.

yretwet

ADRIANA LIMA VALİZİNİ KENDİ TAŞIDI

Birliktelikleriyle magazin gündemini bir haftadır meşgul eden Adriana Lima-Metin Hara çifti, 5 günlük tatillerinin ardından Bodrum’dan ayrıldı. Dereköy'de kaldıkları çiftlikten ayrılan ikili, ilk olarak çiftlik evi çalışanlarıyla vedalaştı. Gümüşlük'ten ayrılan Lima ve Hara, Bodrum Havalimanı'na gelerek THY CIP girişinde işlemlerini tamamladı. İşlemleri yapılırken birbirlerine sarılarak bekleyen Lima ve Hara, kendilerini havalimanına bırakan dostlarıyla vedalaşarak bekleme salonuna geçti.

Dünyaca ünlü modelin, valizini araçtan alarak taşıması renkli görüntülere sahne oldu. Güvenlik noktasından üst araması yapıldıktan sonra geçen Brezilyalı model, kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına el sallayıp öpücükler göndererek vedalaştı.