Kara Sevda son bölüm yine nefeseri kesti... Kara sevda 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - TV
12℃
İstanbul
25 Nisan 2017
Yine heyecan doruktaydı

Kara Sevda son bölüm yine nefeseri kesti... Kara sevda 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kara Sevda dün akşam yayınlanan son bölümüyle adeta nefes kesti. Star TV'nin sevilen dizisi Kara Sevda dün akşam 65. bölümüyle ekrana geldi. Kara Sevda son bölüm yaşanan olaylarıyla adeta izleyiviyi ekrana kilitledi Kara Sevda son bölümde Emir, Zeynep’in tekrar eden sancılarına şahit olduğunda oğluyla ilk gerçek temasını da yaşadı. Peki, Kara Sevda son bölümün ardından Kara sevda 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TV
Kara Sevda son bölüm yine nefeseri kesti... Kara sevda 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kara Sevda dizisi dün akşam ekrana gelen son bölümüyle nefes kesti. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeyi başaran Kara Sevda son bölüm heyecanlı sahneleriyle dikkat çekti. Kara Sevda yeni bölümünde Kemal cezaevine mi girecek? Kara sevda 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kara Sevda son bölüm özeti ve Kara sevda 66. bölüm detayları...

Kara Sevda dizisi dün akşam ekrana gelen son bölümüyle nefes kesen sahneleri ekrana taşıdı. Dizinin Tarık’ın itirafının damga vurduğu son bölüm finali herkesi şaşkına çevirdi. Tufan’ın bıraktığı mektubun ortaya çıkması ardından Emir, Kemal’i yeniden cezaevine göndermenin bir yolunu buldu. Peki, Kara Sevda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

73766

Kara Sevda yeni bölümleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Ekranlarda üçüncü sezonunu sürdüren Kara Sevda’nın dün ekrana gelen son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Yaptıklarının kefaletini ödemek zorunda kalan Tarık’ın Nihan ile yüzleşme anı ekran başındakileri de duygulandırırken finalde yaşananlar nefeslerin tutulmasına sebep oldu. Emir, her şeye rağmen yeniden bir araya gelen Kemal ve Nihan’ın mutluluğunu bozmak için harekete geçti. Peki, Kemal cezaevine mi girecek? Bu soruya yanıt Kara Sevda 66. bölümde gelecek. Peki, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kara sevda 66. bölüm fragmanı henüz yayinlanmadı. Kara sevda 66. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimzide olacak.

KARA SEVDA SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Emir ve Asu’nun kurduğu acımasız plan Tufan’ın canı pahasına başarıya ulaşmıştır. Artık sıradaki hedefleri, Ozan’ın ölümüdür. Kemal, Nihan ve Mercan, Ozan’ın ölümünün altındaki buzdağıyla ilgili buluşur. Kemal ve Mercan gerçeği ortaya çıkarmak için daha uzun ve sabırlı bir süreçten geçerek araştırmaya devam etmelerini savunurken, Nihan’ın buna sabrı yoktur. Asu’yla Ozan’ın cinayeti üzerinden bir yüzleşme planlar. Bu plana göre Asu’nun tek kurtuluşu gerçeği itiraf etmektir.

Diğer tarafta Emir, Tarık’ı ‘er meydanına’ çıkaracak planı için düğmeye basar. Kemal de Tarık’la ilgili içinde filiz veren kuşkularıyla savaşmaya başlar. Ancak Kemal’in artık ne kardeş kaybetmeye, ne de Nihan’dan bir dakika uzak kalmaya tahammülü vardır. Kemal’in içine kapandığı anlarda, Nihan aşkıyla Kemal’e soluk olmayı sürdürecektir.

73764

Mercan, Asu’yla ilgili geçmişe dönük yaptığı araştırmada Asu ve Tarık arasındaki bağı bulur. Bu önemli delil bütün dengeleri değiştirecektir. Mercan'ın ateş hattına girmesi Tarık için geri sayımı başlatır. Bu sarmaldan kurtulmasını sağlayacak çıkış bileti için Tarık son hamlesini yapar.

Bebeğinin cinsiyetini öğrenen Zeynep, bu haberi Emir’le paylaşmak için bir araya gelir. Bu buluşmaya beklenmeyen bir konuğun dahil olması, Zeynep’in bütün dengelerini değiştiren bir iç savaş başlatır. Bu savaşın sonu Hakan’la evlenmemesi karşılığında Emir’e kendisiyle evlenme şartı ortaya koymasına gidecektir.

Ozan cinayetinin üstündeki bütün sis tamamen kalktığında, Nihan’la Kemal hayatlarının en büyük şokuyla karşı karşıya kalacaktır.

73769

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Kemal’in otopsi raporunun ardından Nihan’la arasına koyacağı mesafe, Nihan'ı şüphe içinde bırakır. Kemal, ilk şokun ardından Tarık’la yüzleşmek için harekete geçer. Tarık ise Emir'i öldürmek için ant içmişken hiç beklemediği bir itirazla karşılaşır.

Asu’nun katil Tarık itirafı, Mercan’ın da aynı isme yönelmesiyle Nihan için dikkate değer bir iddia halini alır. Öte yandan Emir, gerçeklerin ortaya çıkacak olmasının rahatlığıyla, Nihan’ın üstündeki baskısını artırır. Nihan bu baskıya bütün gücüyle direnirken, Emir kazanacağını bilmenin rehaveti içindedir.

Emir, Zeynep’in tekrar eden sancılarına şahit olduğunda oğluyla ilk gerçek temasını da yaşar. Öte yandan Zeynep, Hakan’la nikah günü yaklaşırken Emir ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Leyla, Kozcuoglu Holding’de yaşanan aşırı kar artışının ardındaki gerçekleri araştırmaya başlar. Ancak Emir’in aylardır planladığı şirket hamlesi gerçekleşmek üzeredir. Bu planın emniyet freni ise Nihan’dır.

Nihan, Kemal’e ulaştığında artık soruları ve cevapları bir kenara bırakır. Sevdası için edebileceği en büyük yemini eder. Ancak Kemal için gerçeklerin ağırlığını sırtından indirmek kolay değildir. Tarık ile Kemal’in büyük yüzleşmesi Nihan ile Kemal’in sevdasına da yön verecektir.

73767

İki kara sevdalı var gücüyle bütün çetin cephelere karşı mücadelesini sürdürürken, Emir bu savaşı nasıl kolayca bitirebileceğini ispatlayacaktır.