Instagram'dan kullanıcılarına çevrim dışı modu sürprizi - Teknoloji
21℃
İstanbul
23 Eylül 2017
Artık internetsiz de kullanılabilecek

Instagram'dan kullanıcılarına çevrim dışı modu sürprizi

ıSosyal medyanın en çok kullanılan platformlarından nstagram milyonlarca kullanıcısının karşısına mükemmel bir özellikle çıkıyor. Kullanıcıları artık İnstagram'ın keyfini internetsiz de çıkarabilecek.

Teknoloji
Instagram'dan kullanıcılarına çevrim dışı modu sürprizi

Sosyal medyanın en çok kullanılan platformlarından İnstagram milyonlarca kullanıcısının karşısına mükemmel bir özellikle çıkıyor. Kullanıcıları artık İnstagram'ın keyfini internetsiz de çıkarabilecek.

F8'in ilk gününde açılış konuşması yapan Mark Zuckerberg, Instagram'a çevrimdışı modunun ekleneceğini duyurdu.

Çevrimdışı mod sayesinde Instagram kullanıcıları internet bağlantıları kesildiğinde veya olmadığında işlem yapabilecek.

Instagram'ın Android uygulaması, daha önce indirilen içeriğe göz atmanıza olanak tanıyor. Başka bir deyişle, instagram kullanıcısının sabırsızlıkla beklediği bu yeni özellik ile Android kullanıcıları internet erişimleri yokken Instagram'ı kullanabilecek.

Yeni özellik sayesinde, mesajlar, beğenme, kaydetme ve yorum yapma gibi özellikleri Android kullanıcıları tarafından internet bağlantısı yokken de gerçekleştirilebilecek.

Instagram, kullanıcının bir sonraki çevrimiçi ziyaretinizde söz konusu işlemleri Instagram'ın sunucularıyla senkronize edecek.

Söz konusu özelliğin önümüzdeki dönemde iOS işletim sistemi ile çalışan telefonlar için de gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Çevrimdışı mod, kullanıcılara daha iyi ve kesintisiz bir sosyal medya deneyimi sunacak.