Her fırsatta 'adalet' vurgusu yapan Ergen, duruşmaya katılmadı...

Gülben Ergen-Erhan Çelik davasında karar çıktı! / SuperHaber ÖZEL

Gülben Ergen ve Erhan Çelik arasındaki davada karar bugün açıklandı. İstanbul 11. Aile Mahkemesi yaptığı yargılama sonucunda tedbir kararını ihlal iddiasının doğru olmadığını saptayarak Erhan Çelik’in beraatine karar verdi. Duruşmaya Gülben Ergen katılmadı.

Gazeteci Erhan Çelik, eski eşi Gülben Ergen hakkında aldırdığı koruma tedbiri kararına uymadığı gerekçesiyle zorlama hapsine karar verilmesine dair davada karar çıktı.

ERHAN ÇELİK BERAAT ETTİ!

İstanbul 11.Aile Mahkemesi yaptığı yargılama sonucunda tedbir kararını ihlal iddiasının doğru olmadığını saptayarak Erhan Çelik’in beraatine karar verdi. Duruşmaya Gülben Ergen katılmadı.

'GÜLBEN ERGEN'İN UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLERİ VAR' DEMİŞTİ

Erhan Çelik, ifadesinde “Ufak bir araştırmayla görülecektir ki ‪Gülben Ergen – Tolga Duğles ilişkisi, Yasemin Duğles’in eşinin cep telefonundan aldığı uygunsuz görüntü ve mesajların ünlü bir müzik yapımcısı vasıtasıyla basına verilmesiyle kamuoyunun gündemine getirilmiştir.” demiş ve o ifadeleri dava dosyasına eklenmişti.

NE OLMUŞTU?

Gülben Ergen mahkemeye başvurarak hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı Erhan Çelik’in de kendisine mesaj atarak kararı ihlal ettiği yönünde şikayetçi olmuştu. Savcılık koruma kararı veren İstanbul 11. Aile Mahkemesi'ne de yazı yazarak Çelik'in karara uymadığı gerekçesiyle zorlama hapsine karar verilmesini istemişti.