Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz'ı Filiz Aker mi öldürdü? - Yaşam
25℃
İstanbul
26 Eylül 2017

Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz'ı Filiz Aker mi öldürdü?

Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz'ı öldüren ismin Filiz Aker olduğu iddia ediliyor. Ünlü sunucunun ölümünün hemen ardından iddia edilen Filiz Aker hakkında ise henüz netleşmiş bir bilgi yok.

Yaşam
Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz'ı Filiz Aker mi öldürdü?

Filiz Aker Kimdir? Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, Beşiktaş'ta kaldığı otelde silahla vurularak öldürüldü. Silah sesinin ardından olay yerine gelen polis, Vatan Şaşmaz'ın cesediyle birlikte bir kadın cesediyle karşılaştı.

İddialara göre Vatan Şaşmaz'ı öldüren kurşunlar Filiz Aker'in silahından çıktı. Filiz Aker'in Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar ettiği belirtiliyor.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

FİLİZ AKEL KİMDİR?
Beşiktaş'ta otelde Vatan Şaşmaz'la aynı odada da ölü bulunan Filiz Aker'in eski manken olduğu öğrenildi. 55 yaşında olan Filiz Aker Vatan Şaşmaz'la yakın arkadaş oldukları biliniyor. Otele yaşanan olayın şu şekilde yaşandığı iddia edildi. Silah sesini duyan otel personeli odanın kapısını kırarak içeri girdi ve korkunç manzara ile karşılaştı.Odada Vatan Şaşmaz'ın cesedinin kapının bir metre yakınında bulduğu, Filiz Aker'in cesedinin ise yatakta olduğu belirtildi.

FİLİZ AKER'DEN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Beşiktaş'ta otelde ölü bulunan Filiz Aker'in instagram hesabındaki paylaşımları dikkat çekti. Eski mankenin son paylaşımın uzun namlulu silahlarla olduğu görüldü. İşte o paylaşım...

filiz_akel_kimdir