Eski TFF yöneticisi Yaşar Aşçıoğlu'dan flaş açıklama: Arda Turan'ı yumrukladılar! - Spor
18℃
İstanbul
25 Eylül 2017
Şok iddia...

Eski TFF yöneticisinden flaş açıklama: Arda Turan'ı yumrukladılar!

Türk futbolunda üstü örtülmeye çalışılan bir skandal daha ortaya çıkıyor. İddia edilen olay, bu zamana kadar yaşanan olayları fitilledi. Yer Katar, mekan A Milli Takım'ın oteli. TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in yakın bir dostu, Arda Turan'a yumruk atıyor!

Spor
Eski TFF yöneticisinden flaş açıklama: Arda Turan'ı yumrukladılar!

TFF eski yöneticilerinden Yaşar Aşçıoğlu Fanatik'e İstanbul'daki evinde verdiği özel röportajda futbolda yaşanan bir büyük skandalı anlattı. Aşçıoğlu, A Milli Takım'ın Katar ile oynadığı hazırlık maçı için kampta bulunduğu esnada TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in yakın dostu Kerem Bey'in, Arda Turan'a yumruk attığını ileri sürdü.

Yusuf_AsIcIAogIluda_flasI_acIAklama_Arda_TuranA_yumrukladAlar_1

Yaşar Aşçıoğlu, Türk futbolunda yaşanan skandallarla ilgili açıklama yaparken, üstü örtülmeye çalışılan bir skandalı daha aktardı. İşte Aşçıoğlu'nun konuyla ilgili açıklaması.

'DEMİRÖREN SAHİP ÇIKTI!'

"Bu işin ilk kıvılcımı Katar’da yandı. Yıldırım Demirören’in misafiri vardı. Kerem Bey diye. Katar’da gidiyor Arda Turan’la yumruk yumruğa giriyorlar otelde. Dönüşte de Kerem Bey diyor ki 'Ben galiba ayıp ettim' diyor. Yaptığından da pişman. 'Kafileyle gelmeyeceğim' diyor. Ancak Yıldırım Demirören, yakın dostu iyi bir şey yapmış gibi Kerem Beyi gidip getiriyor kafileye. Arda’nın ilk kıvılcımı burada oldu. Ancak piyango Bilal abiye (Meşe) çıktı.

TFF_Eski_yoIneticisi_Yusf_asIcIAogIlundan_sIok_iddia_Arda_TuranA_katarda_yumrukladAlar

Ben Türk futbolunun doğru yönetilmesi için sizin aracılığınızla sesleniyorum. Yıldırım Demirören’in istifasının acilen istenmesi gerekiyor. 50 milyon insanın sosyalleştiği, güzellikler yaşadığı bir spor alanını doğru yönetmeyen bir kişiyi hala tutmanın bir anlamı yok. Görev onlara düşmüyorsa devreye Sayın Cumhurbaşkanımız girmelidir.

ARDA'DAN 1 GOL, 1 ASİST

Hatırlanacağı üzere A Milli Takım, Katar ile 13 Kasım 2015'te deplasmanda dostluk maçı yapmış ve mücadeleyi 2-1 kazanmıştı.

Arda Turan, 90 dakika sahada kaldığı karşılaşmada 1 gol, 1 asistle galibiyette en büyük pay sahibi olmuştu.

Yaşar Aşçıoğlu'dan flaş açıklama: Arda Turanı yumrukladılar! İZLE