Ebru Şallı'nın çıplak fotoğrafındaki ilginç detay! Ebru Şallı çıplak fotoğraf için açıklama yaptı ama... - Diğer
29℃
İstanbul
20 Ağustos 2017
Çok konuşulacak

Ebru Şallı'nın çıplak fotoğrafındaki ilginç detay! Ebru Şallı çıplak fotoğraf için açıklama yaptı ama...

Ünlü manken Ebru Şallı'nın Snapcaht hesabından paylaşılan çıplak fotoğraflar sosyal medyanın gündemi oldu. Ebru Şallı'nın hesabından paylaşılan çıplak fotoğrafları hızla sosyal medyada yayıldı. Ebru Şallı soyal medya hesabından paylaşılan çıplak fotoğraf için 'benim değil' açıklaması yaptı. Ancak çıplak fotoğraflardaki ilginç detay dikkatlerden kaçmadı...

Diğer
Ebru Şallı'nın çıplak fotoğrafındaki ilginç detay! Ebru Şallı çıplak fotoğraf için açıklama yaptı ama...

Ebru Şallı'ya ait Snapcaht hesabından paylaşılan çıplak fotoğraflar magazin gündemine bomba gibi düştü. Çıplak fotoğraflar internette 'Ebru Şallı çıplak fotoğraflar' olarak aratılarak sosyal medyda hızla yayıldı. Ünlü manken Ebru Şallı çıplak fotoğraflar için 'bana ait değil' açıklaması yaptı. Ancak Ebru Şallı'nın inkar ettiği çıplak fotoğraflarda görülen telefon detayı Şallı'nın başını ağrıtacak gibi. İşte Ebru Şallı'nın çıplak fotoğrafları ile ilgili son gelişme...

Ünlü manken Ebru Şallı'nın Snapcaht hesabından paylaşılan ve kendisine ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraflar, bir anda ülke gündemine oturdu. Ünlü mankenin menajeri ise yaptığı açıklamayla, söz konusu fotoğrafların Ebru Şallı'ya ait olmadığı yönünde bir açıklama yaptı.

EBRU'NUN BAŞINI AĞRITACAK DETAY

Ancak çıplak fotoğraflarda yer alan ve dikkatlice bakıldığında anlaşılan bir detay, çıplak fotoğrafların kendisine ait olmadığını söyleyen Ebru Şallı'nın başını fena ağrıtacağa benziyor.

ciplak-fotograflardaki-telefon-detayi-ebru-salli-9528619_3013_m

cropped_content_ebru-sallinin-olay-pozu-yanlislikla-ciplak-fotografini-paylasti_KS2FFH18JDiRC0Z

İDDİALAR KUVVETLENDİ

Ayna karşısında çekilen fotoğraflarda görülen telefonla, ünlü mankenin daha önce Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarında elinde görülen telefonun aynı olması, çıplak fotoğrafların gerçekte Ebru Şallı'ya ait olduğu yönündeki iddiaları kuvvetlendirdi.

EBRU ŞALLI KİMDİR?

Hayatını sağlıklı yaşama ve spora adayan, pilates eğitmenliği kimliği ile adından sıkça söz ettiren Ebru Şallı hakkında bilinmeyenleri sizler için derledik.

Eski model olmasının yanı sıra oyuncu ve pilates eğiteni kimliği ile de başarılı olan Ebru Şallı, 15 Ocak 1977 tarihinde, İstanbul’da dünyaya geldi.

1995 yılı Queen of Turkey yarışması birincisi olan Şallı, 1993 yılında fotomodellik yapmaya başlamış, 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi'ni bitirmiş sonrasında üniversite eğitimine devam etmemiştir. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş bir yıl sonra boşanmıştır.

Şallı, Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerinde oynadı, Reyting Hamdi'de bir süre rol aldı. Harun Tan'la evlendikten sonra podyumları bıraktı. Bu çiftin 2004 yılında Beren adlı bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bir de Pars adında bir oğulları vardır.

ciplak-fotograflardaki-telefon-detayi-ebru-salli-9528619_9750_m

DASDSDSASDAS

1993 yılında fotomodellik yapmaya başlayan Ebru Şallı, 1995 yılında yapılan Queen of Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçildi. 1995 ile 2003 yılları arasındaki dönemde mankenlik, fotomodellik ve sunuculuk yaptı.

Pilates için egzersiz videosu hazırladı. 2006 Mayıs ayından itibaren TV 8 kanalında “Ebru’nun Mutfağı” adlı programı sundu. Beyaz TV’de “Ebruli” adlı programının sunuculuğunu yaptı.

Ozan Orhon‘dan boşanır boşanmaz uyuşturucu kullandığı iddiasıyla gözaltına alındı, bir süre sonra bırakıldı. 1999 yılında Emrah‘la “Unutabilsem” adlı dizide oynadı. “Belalım Benim” ve “Gölge Çiçeği” oynadığı diğer diziler oldu.

Daha sonra Yeni Karamürsel Mağazaları’nın sahibi Harun Tan‘la bir s2002 yılında evlenen Ebru Şallı podyumları bıraktı. İki çocuğu oldu. 11 yıl boyunca ‘örnek’ olarak gösterilen Harun Tan ve Ebru Şallı çifti, 11 Temmuz 2013 tarihinde boşandı.

Ebru Şallı hamileliğinin ardından Gendaş Kültür yayınları arasında çıkan “Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak” adlı bir kitap yazdı. 2005 yılı Mart ayında yayınlanan bu kitap büyük ilgi gördü.

EVLİLİKLERİ

1.evliliği: 19 Haziran 1997 tarihinde şarkıcı Ozan Orhon‘la evlendi. 1998 yılının Haziran ayında da boşandı.

2.evliliği: 2002 yılında Harun Tan’la evlendikten sonra podyumları bıraktı. 11 yıl evli kaldı. 11 Temmuz 2013 tarihinde boşandı. Beren (d.2004) ve Pars (d.2010) adında iki oğulları vardır.