Ebru Şallı Snapchat'te çıplak fotoğrafını paylaştı iddiası... Ebru Şallı çıplak fotoğraf için ne dedi? - Diğer
32℃
İstanbul
24 Temmuz 2017
Sosyal medyada olay oldu

Ebru Şallı Snapchat'te çıplak fotoğrafını paylaştı iddiası... Ebru Şallı çıplak fotoğraf için ne dedi?

Ünlü manken Ebru Şallı Snapchat'te çıplak fotoğraf paylaştı. Sosyal medyaya bomba gibi düşen çıplak fotoğraf bir anda yayıldı. Ebru Şallı'nın, Snapchat hesabından paylaşılan çıplak fotoğrafı bir arkadaşı yerine yanlışlıkla tüm takipçilerine ginderdiği iddia edildi. Ebru Şallı çıplak fotoğrafı Snapchat hesabından kısa bir süre sonra kaldırdı. Olayın medyaya yansımasının ardından Ebru şallı'nın menejeri çıplak fotoğraf için açıklama yaptı.

Diğer
Ebru Şallı Snapchat'te çıplak fotoğrafını paylaştı iddiası... Ebru Şallı çıplak fotoğraf için ne dedi?

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü manken Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaşınca sosyal medyada olay oldu. Ebru Şallı Snapchat'te paylaştığı fotoğrafında çırılçıplak görülüyor. Ebru Şallı'nın, Snapchat hesabından paylaşılan çıplak fotoğrafı bir anda sosyal medyanın gündemine yerleşti. Ebru Şallı hesabından yapılan çırılçıplak fotoğraf paylaşımı akıllara Ebru Şallı hacklendi mi sorusunu gündeme getirdi. Ebru Şallı'nın menejeri ise yaptığı açıklamada çıplak fotoğrafların Ebru Şallı'ya ait olmadığını söyledi.

Ünlü manken Ebru Şallı'nın Snapchat hesabından yapılan çıplak fotoğraf paylaşımı takipçilerini şoke etti. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan eski manken ve platesçi Ebru Şallı, bugün yanlışlıkla yaptığı bir paylaşım gündeme bomba gibi düştü.

Ebru Şallı, üstsüz çıplak fotoğrafını yanlışlıkla Snapchat hesabından tüm takipçilerine paylaştı. Ünlü mankenin, Snapchat hesabından çıplak fotoğrafını bir arkadaşına özel olarak göndermek isterken fotoğrafı yanlışlıkla tüm takipçileriyle paylaştığı iddia ediliyor. Şallı'nın bu paylaşımı sonrası takipçileri büyük şaşkınlık yaşadı. Ünlü manken hatalı paylaşımını fark ettiğinde ise artık çok geçti. Şallı paylaşımını hemen silsede, fotoğrafı çoktan sosyal medyada paylaşılmaya başlamıştı.

EBRU ŞALLI HACKER KURBANI MI?

Şallı'nın bu paylaşımı büyük şaşkınlık yarattı. Ebru Şallı daha önce de hacker kurbanı olmuştu. Bu paylaşımından sonra tekrar aynı soru akıllara geldi.

İşte Şallı'nın olay paylaşımı:

ebru

MENAJERİNDEN AÇIKLAMA

İşte o açıklama:

Bugün itibariyle bir takım gazeteci ve internet yayıncısıyla irtibata geçen tanımadığımız bazı şahısların temsil ettiğimiz Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen fotoğrafları yayınlamaya çalıştıklarını öğrendik. Söz konusu fotoğraflar kesinlikle Ebru Şallı'ya ait değildir ve bu konuda gerekli tüm yasal yollara başvuruyoruz. Konunun vahameti nedeniyle bu tür fotoğrafların kullanılmamasını/yayınlanmamasını önemle rica ediyoruz. Aksi halde bu fotoğrafları yayınlayanlarla ilgili yasal başvuruda bulunmak zorunda kalacağımızı bildiririz....

EBRU ŞALLI KİMDİR?

Ebru Şallı, 15 Ocak 1977 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. İstanbul Nişantaşı Kız Lisesinden 1996 yılında mezun olarak tahsil hayatına nokta koydu.

1993 yılında fotomodellik yapmaya başlayan Ebru Şallı, 1995 yılında yapılan Queen of Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçildi. 1995 ile 2003 yılları arasındaki dönemde mankenlik, fotomodellik ve sunuculuk yaptı.

Pilates için egzersiz videosu hazırladı. 2006 Mayıs ayından itibaren TV 8 kanalında “Ebru’nun Mutfağı” adlı programı sundu. Beyaz TV’de “Ebruli” adlı programının sunuculuğunu yaptı.

Ozan Orhon‘dan boşanır boşanmaz uyuşturucu kullandığı iddiasıyla gözaltına alındı, bir süre sonra bırakıldı. 1999 yılında Emrah‘la “Unutabilsem” adlı dizide oynadı. “Belalım Benim” ve “Gölge Çiçeği” oynadığı diğer diziler oldu.

Daha sonra Yeni Karamürsel Mağazaları’nın sahibi Harun Tan‘la bir s2002 yılında evlenen Ebru Şallı podyumları bıraktı. İki çocuğu oldu. 11 yıl boyunca ‘örnek’ olarak gösterilen Harun Tan ve Ebru Şallı çifti, 11 Temmuz 2013 tarihinde boşandı.
Ebru Şallı hamileliğinin ardından Gendaş Kültür yayınları arasında çıkan “Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak” adlı bir kitap yazdı. 2005 yılı Mart ayında yayınlanan bu kitap büyük ilgi gördü.

Evlilikleri:

1.evliliği: 19 Haziran 1997 tarihinde şarkıcı Ozan Orhon‘la evlendi. 1998 yılının Haziran ayında da boşandı.
2.evliliği: 2002 yılında Harun Tan’la evlendikten sonra podyumları bıraktı. 11 yıl evli kaldı. 11 Temmuz 2013 tarihinde boşandı. Beren (d.2004) ve Pars (d.2010) adında iki oğulları vardır.

Kitapları:
2005 – Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak

Filmleri:
1995 – Gölge Çiçeği (dizi)
1998 – Reyting Hamdi(dizi)
1999 – Unutabilsem (dizi)
2002 – Belalım Benim (dizi)