Casillas'tan Beşiktaş yorumu! - Spor
28℃
İstanbul
20 Eylül 2017
'Biraz şansa bağlı'

Casillas'tan Beşiktaş yorumu!

Beşiktaş'ın 13 Eylül Çarşamba günü karşılaşacağı Porto'da İspanyol kaleci Iker Casillas kısa bir değerlendirme yaptı.

Spor
Casillas'tan Beşiktaş yorumu!

Brezilya basınına verdiği özel röportajda Şampiyonlar Ligi değerlendirmesi de yapan Casillas, Monaco'nun grupta kendilerinden önce gelen bir takım olduğunu itiraf etti.

Tecrübeli file bekçisine UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri Monaco, Beşiktaş ve RB Leipzig'in sorulması üzerine kısa bir grup değerlendirmesi yaptı ve ''Şampiyonlar Ligi'nde tüm takımlar bir umut taşır. Her şey oynadığınız futbol ve biraz da şansa bağlı. Ancak Monaco'nun az bir farkla gerisinde olduğumuzu söyleyebilirim. Biz sadece grupta oynayacağımız 6 maçı düşünüyoruz. Grubu geçince bir sonraki aşamayı düşüneceğiz'' ifadelerini kullandı.

kralspor8467

"BEŞİKTAŞ ÇOK GELİŞTİ, AVRUPA'DA TANINIYOR"

Açıklamalarına devam eden Casillas, "Beşiktaş, Türkiye şampiyonu, çok geliştiler ve Avrupa'da tanınan bir takım. Leipzig ise Almanya'nın yeni kulübü ve geçen sezon fantastik bir sezon geçirdiler. Bayern Münih ve Borissia Dortmund ile rekabet etiller." diye konuştu.

Casillas, dengeli bir grupta olduklarını ve Şampiyonlar Ligi'ne taraftarları önünde 3 puanla başlamak istediklerini de dile getirdi.

Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu ilk maçında 13 Eylül Çarşamba günü deplasmanda Porto ile karşı karşıya gelecek.