Burcu Biricik yeni filmi ile geliyor... Burcu Biricik kimdir? - Diğer
22℃
İstanbul
18 Ağustos 2017

Burcu Biricik yeni filmi ile geliyor... Burcu Biricik kimdir?

Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde izleyicinin beğenisini kazanan Burcu Biricik yeni filmi için hazırlık yapıyor. Daha önce 'İnanç Odası' ve 'Çok Uzak Fazla Yakın' ile beyazperdede boy gösteren Burcu Biricik'in yeni projesi ne olacak? Burcu Biricik’in yeni filmi'nde kimler olacak? Yönetmeni kim? İşte Burcu Biricik’in yeni filmi ile ilgili tüm detaylar...

Diğer
Burcu Biricik yeni filmi ile geliyor... Burcu Biricik kimdir?

Hayat Şarkısı'nın final yapmasının ardından Burcu Biricik yeni filmi için kolları sıvadı. Daha önce 'İnanç Odası' ve 'Çok Uzak Fazla Yakın' ile beyazperdede boy gösteren Burcu Biricik yeni bir filmle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Temmuz başında çekimlerine başlanacak filmin yönetmeni kim? Burcu Biricik’e yeni filminde kimler eşlik edecek? İşte Burcu Biricik'in yeni filmiyle ilgili tüm gelişmeler...

j_8145

Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde rol alan Burcu Biricik, başrollerini Julia Roberts, Cameron Diaz ve Dermot Mulroney’in paylaştığı 1997 yapımı ‘My Best Friend’s Wedding’ (En İyi Arkadaşım Evleniyor) filminin yerli uyarlamasında rol alacağı iddia edildi. 28 yaşındaki Biricik'in, Roberts’ın canlandırdığı 'Julianna Porter' karakterine hayat vereceği öne sürüldü.

Burcu Biricik bir an bile düşünmedi: "Al senin olsun..."

Yapımcılığını LuckyRed’in üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda son olarak ‘Hayat Şarkısı’nda görev alan Cem Karcı oturacak. Temmuz ayında çekimleri başlayacak filmin cast çalışmalarının devam ediyor.

Filmin diğer oyuncuları ve Burcu Biricik’in filmdeki partneriyle ilgili henüz bir gelişme olmadığı da alınan bilgiler arasında.

57e650d1a781b63668cc023e20eA7_xgpEuAb2LZ3snZlQ

BURCU BİRİCİK KİMDİR?

Burcu Biricik 4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’nın Elmalı ilçesinde doğmuştur. Annesi ve babası o çok küçükken ayrıldı. Annesinin çalışması nedeni ile Burcu Biricik’i ve abisi anneannesi büyüttü. Henüz lisede oynarken katıldığı bir tiyatro festivalinde ödül aldı. Bunun üzerine oyunculukta kendini geliştirme kararı aldı.

KARİYERİ

Üniversite eğitimini İzmir Ege Üniversitesi’nin Arkeoloji bölümünde tamamladı. Üniversite eğitimi devam ederken Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldı. Eğitimi sırasında Yaşlı Hanımın Ziyareti, Vazifemi Yaparım, İkinin Biri, Yedi Kocalı Hürmüz ve Gözlerimi Kapadım gibi birçok tiyatro oyununda oynadı.

2006 yılında henüz 17 yaşındayken güzellik yarışmasında 'Akdeniz Kraliçesi' seçildi. İlk televizyon rolünü ise 2007 yılında Show TV’de yayınlanan 'Maçolar' adlı dizide yan rol oynayarak adımını attı. 2011 yılında Kanal D’de yayınlanan 'Artiz Mektebi' adlı yarışmaya katılarak Alican Aytekin ile birlikte birinciliği paylaştı.

DİZİ VE REKLAMLARDA OYNADI

Aynı yıl Zen Profilo adlı markanın reklamında oynadı. Yine 2011 yılında Star TV’de yayınlanan 'Muhteşem Yüzyıl' adlı dizede rol aldı. 2012 yılında Usta Kemal ve Düşman Kardeşler adlı dizilerde rol aldı.

Yine aynı yıl Biskrem reklamında oynadı. 2013 yılında ise asıl parladığı dizi olan 'Beni Böyle Sev' adlı dizide rol aldı. TRT 1’de yayınlanan bu dizide Seda karakterine can verdi. Yine aynı yıl n11.com, Molped ve Tudors gibi pek çok reklamda oynadı.

burcu-biricikin-yeni-projesiLCpDnThPb02o2Kyq_jb3_A

KÖTÜ KADIN TİPLEMESİNE FARKLI BİR BOYUT GETİRDİ

2014 yılında Kanal D’de yayınlanan 'Şeref Meselesi' adlı dizide Kübra karakterine can verdi. Bu dizide başrol oynamadı, fakat baş rol oyuncuları kadar sevilip benimsendi. 2016 yılında ise başrol oyunculuğunu yine Kanal D’de yayınlanan 'Hayat Şarkısı' adlı dizide rol aldı.

Halen devam eden dizi izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü. 27 yaşındaki güzel oyuncu, Hülya karakteri ile kafamızda çizdiğimiz kötü kadın tiplemesini tamamen farklı bir boyut getirdi.