Burak Özçivit sosyal medyada tepkilerin odağı oldu! - Medya
Askerliği bedelli yaptı, kamuflajlı fotoğraf paylaştı...

Burak Özçivit sosyal medyada tepkilerin odağı oldu!

Oyuncu Burak Özçivit, Zeytin Dalı Harekatı'na destek için yer aldığı 'Can Feda' isimli projeden çekilmiş asker üniformalı fotoğrafını paylaşınca eleştiri bombardımanına tutuldu. Özçivit, fotoğrafını bir süre sonra yoruma kapattı.

Medya
Burak Özçivit sosyal medyada tepkilerin odağı oldu!

Burak Özçivit'in sosyal medya hesabından paylaştığı asker üniformalı pozu sosyal medyada gündem oldu. Oyuncuya askerliğini bedelli yaptığı konusunda çok sayıda eleştiri ve yorum geldi.

FİLM İÇİN ÇEKİLEN FOTOĞRAFI PAYLAŞTI

Burak Özçivit sosyal medya hesabından "Zeytin Dalı Harekatı" ile ilgili paylaşımda bulundu. Can Feda adlı projesinde bir askeri canlandıran Burak Özçivit, Instagram hesabından yer aldığı projeden çekilmiş asker üniformalı bir fotoğrafını paylaşarak "Allah ordumuzu korusun.Bütün dualarımız, yüreğimiz sizlerle." yazdı. Ünlü oyuncunun bu paylaşımı 700 binden fazla beğeni aldı.

YORUMA KAPATTI

Oyuncuya askerliğini bedelli yaptığı konusunda çok sayıda eleştiri ve yorum geldi. Bunun üzerine Burak Özçivit gönderisini yoruma kapattı.

"PAYLAŞIM YAPMAKLA BU İŞLER OLMUYOR"

Çok sayıda kişi yakışıklı oyuncunun bedelli askerlik yaptığını gündeme getirdi. Bazıları ise "Savaşa destek veriyorsan Afrin'e git. Paylaşım yapmakla bu işler olmuyor" benzeri yorumlar yazdı.

İşte o paylaşım:

640xauto