İzmir Marşı'na küfür eden Ebubekir Öztürk'e bir tepkide arkadaşı Serkan Şengül'den | 'O şerefsizlerden değilim...' - Gündem

Bir tepkide arkadaşından! 'O şerefsizlerden değilim...'

İzmir Marşı'na ettiği küfürle gündeme oturan 'Ganyotçu' Ebubekir Öztürk'e en yakın arkadaşından tepki geldi. Öztürk'ün yakın arkadaşı oyuncu Serkan Şengül video için 'O şerefsizlerden değilim...' dedi. İşte İzmir Marşına küfür eden Ebubekir Öztürk'e tepki koyan Serkan Şengül'ün paylaşımı...

Gündem
Bir tepkide arkadaşından!  'O şerefsizlerden değilim...'

Oyuncu Serkan Şengül'den 'İzmir Marşı'na küfür eden oyuncu arkadaşı Ebubekir Öztürk'e tepkisi geldi. İzmir Marşı'na küfrettiği için sosyal medyada büyük tepki çeken 'Ganyotçu' Ebubekir Öztürk'e sanat çevresinden de büyük tepki geldi. Öztürk'ün yakın arkadaşı oyuncu Serkan Şengül bir açıklama yaparak olaya oldukça sert tepki gösterdi. Sosyal medyada kendisinin de arabada bulunduğuna dair mesajlar yayınlanması üzerine videolu bir açıklama yapan Şengül, "Ben o şerefsizlerden değilim, olmadım" dedi.

Oyuncu Ebubekir Öztürk'le birlikte 'İzmir Marşı'na hakaret ettiği söylenen oyuncu Serkan Şengül "O arabadaysam şerefsizim, kellemi koyarım!" diyerek iddiaları yalanladı. Küfür videosu magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Şafak Sezer'in başrol oynadığı 'Kolpaçino' adlı film serisinde canlandırdığı 'Ganyotçu' karakteriyle tanınan Ebubekir Öztürk'ün İzmir Marşı'na küfrettiği videosuna öfke dinmiyor. Oyuncu, TRT'de rol aldığı Payitaht Abdülhamid dizisinden kovuldu. Öztürk'ün avukatı oyuncunun tüm kamuoyundan özür dilediğini belirterek, "Video bağlamından koparılarak yayınlanmıştır" dedi.

Öztürk ile aynı filmlerde oynayan rol arkadaşı Serkan Şengül de sosyal medyada bir anda hedef haline geldi. Şengül'ün de aynı arabada olduğuna dair sosyal medyada mesajlar yayınlanması üzerine, Şengül de videolu bir açıklama yaptı.

YEMİN ETTİ

Şengül, önce "O arabanın içinde ben varsam namus şeref üstüne yemin ederim kellemi koyacağım. Ben o şeref yoksunu insanlardan olmadım, olmam" yazılı bir paylaşım yaptı. Şengül, daha sonra bir de video çekerek kesinlikle İzmir Marşı'na ve milli değerlere küfretmediğini dile getirdi.