Beşiktaş - Lyon maçında hava durumu nasıl olacak? - Spor
24℃
İstanbul
24 Eylül 2017
İstanbul'da dolu, sağanak ve fırtına...

Beşiktaş - Lyon maçında hava durumu nasıl olacak?

Beşiktaş ile Lyon, Avrupa Ligi'nde bu akşam karşı karşıya gelecek. Maç sırasında havanın nasıl olacağı ise Beşiktaşlıları meraklandıran bir konu. İşte Beşiktaş - Lyon maçı sırasında beklenen hava durumu...

Spor
Beşiktaş - Lyon maçında hava durumu nasıl olacak?

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi ikinci maçında Lyon'la karşılaşacak. Bu dev maç Beşiktaş'ın Avrupa yolundaki kaderini belirleyecek. Beşiktaş, deplasmanda 2-1 yenildiği maçın rövanşında gol yemeden atacağı bir gol ile tur atalayan taraf olacak. Siyah-beyazlı takım, iki farklı galibiyetlerde de tur atlayan ekip olacak. Karşılaşmanın normal süresi 2-1 Beşiktaş’ın üstünlüğüyle bitmesi halinde, maç uzatmaya gidecek.

HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

Beşiktaşlıları en çok düşündüren konulardan bir tanesi de maç sırasında hava durumunun nasıl olacağı. Akşam üstü başlayan sağanak yağış taraftarın endişelendiriyor. Meteorolojiden alınan bilgilere göre hava sıcaklığı 10 derece civarında olacağı maçta rüzgarın 6 km ile 16 km arasında olacağı belirtildi. Maç saatlerinde bulutlu bir gökyüzü olacak. Akşam saatlerinde başlayan sağanak yağmurun maç saatlerinde durması bekleniyor.

Ekran_Resmi_2017-04-20_17.26.18