Başbakan Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na ada yanıtı! - Gündem
"Adaları bize değil, teslim edenlere git sor..."

Başbakan Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na ada yanıtı!

Başbakan Binali Yıldırım, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Ege adaları dolayısıyla dünya kadar soru sordum. Bu adalar bizim mi Yunanistan'ın mı?" sorusuna yanıt verdi. Yıldırım, "Adaları bize değil, teslim edenlere sor" dedi.

Gündem
Başbakan Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na ada yanıtı!

Yıldırım, Niğde'de AK Parti İl Kongresi'nde gündeme dair açıklamalarda bulundu. Başbakan Yıldırım, şöyle konuştu:

Emperyalistler ülkemiz üzerindeki planlarından hiçbir zaman vazgeçmediler. Türk düşmanlarının heveslerini kursaklarında bırakmak için birbirimizi daha çok seveceğiz. Siyasetten tek muradımız var; ülkemize hizmet etmek ve bu milletin yüzünü güldürmektir. Gerisi teferruattır.

AK Parti önce Türkiye diyenlerin partisidir. AK Parti tutuculuğa teslim olmayan gelecek vizyonu olan bir partidir. Türkiye milli mutabakatla gücünü birleştirerek büyümeye devam edecektir.

Terörle mücadeleyi sadece terörist ile mücadele olarak görmüyoruz, hukuk temelinde vatandaşlarımızın haklı taleplerini karşılamak için çaba sarfediyoruz.

Her ne kadar ana muhalefet laftan anlamazsa da, biz vatandaşlarımızın gerçeği öğrenmesi için bazı hususlara kısa kısa değinmenin yararlı olduğunu düşünüyoruz. Malesef Kılıçdaroğlu'nda yalan gani, arkasından yetişmemizin imkanı yok. Bizim yollar bile yalanlarının gerisinde kalıyor.

"ADALARI BİZE SORACAĞINA TESLİM EDENLERE SOR"

Kılıçdaroğlu adaları geri alacağını söylüyor. "Adalar bizim mi Yunanistan'ın mı?" diye bize soruyor. Sen bize soracağına, git adaları teslim edenlere sor. Ağzımı açtırma, altında kalırsın.