Ayda 2 litre kan içiyor! Ve tek tercihi nişanlısı... - Yaşam
ABD vampir kadını konuşuyor...

Ayda 2 litre kan içiyor! Ve tek tercihi nişanlısı...

ABD'li Julia Caples vampir kadın olarak tanınıyor. Her gün kanını emmesi için ona gelen pek çok insan ile birlikte tuhaf bir toplulukta yaşıyor. Sadece nişanlısının kanını içen vampir kadın, ayda 2 litreye yakın kan döküyor.

Yaşam
Ayda 2 litre kan içiyor! Ve tek tercihi nişanlısı...

ABD'de yaşayan 2 çocuk annesi Julia Caples, gerçek bir vampir olduğunu iddia ediyor. Tuhaf bir yer altı topluluğunu yöneten kadının çevresinde kanını emmesi için adeta ona yalvaran insanlar var. Julia ayda yarım galon kan döküyor.

julia-caples-photos-5

SADECE NİŞANLISININ KANINI İÇİYOR

50 yaşındaki kadın Pennsylvania'daki toplulukta yaşayan insanların kanlarını emerken sadece kendi nişanlısının kanını içtiğini söylüyor. Bu hissi ise cinsel enerji patlaması olarak tarif ediyor.

Kan içme ile ilgili önyargıları kırmak istediğini söyleyen kadın, 1990'lı yılların başından beri dünyanın çeşitli yerlerini dolaşıyor.

Julia-Caples-with-her-son-Alexei-Lazarowicz-and-ex-husband-Donald-Lazarowicz

PEK ÇOK MÜRİDİ VAR

Zamanında komşusu tarafından öldürülmeye çalışıldığını söyleyen kadın, şehirden kovulduğunu ve işini kaybettiğini de söylüyor. Kolay bir hayat geçirmediğini söyleyen Julia, "Kara Gül" olarak çağrılıyor. Gerçek bir vampir olduğu iddia edilen kadına kanını emdirmek isteyen pek çok insan yaşadığı kasabaya akın ediyor.

kara_guIl