AVM'de Aleyna Tilki izdihamı... - Magazin
22℃
İstanbul
24 Eylül 2017
Güvenlik görevlileri zor anlar yaşadı...

AVM'de Aleyna Tilki izdihamı...

Edirne'de bir AVM'de Aleyna Tilki izdihamı yaşandı.

Magazin
AVM'de Aleyna Tilki izdihamı...

Edirne'de sahneye çıkan şarkıcı Aleyna Tilki, sevilen şarkılarını seslendirdikten sonra alışveriş merkezini hınca hınç dolduran hayranları için imza dağıttı. İmza dağıtımı sırasında zaman zaman yaşanan izdiham nedeniyle özel güvenlik görevlileri ile sanatçının hayranları arasında gerginlik yaşandı.

tilki4
Edirne'de bir alışveriş merkezinde düzenlenen organizasyonda genç şarkıcı Aleyna Tilki, hayranlarıyla bir araya geldi. Tilki, konserine 'Cevapsız Çınlama' şarkısıyla başladı. Kendi şarkılarının yanı sıra popüler şarkılar da seslendiren Tilki, hit olan 'Sen Olsan Bari' isimli şarkısını da seslendirdi.

tilki3

Çoğunluğu çocuk hayranlarından oluşan Tilki'nin konserine yaklaşık 3 bin kişi katıldı. Tilki'yi dinlemeye gelenler alışveriş merkezinin salonunu doldururken, yer bulamayanlar hizmet dışı bırakılan yürüyen merdivenlerde yer alarak Aleyna Tilki'yi dinleme imkanı buldu.

tilki2

Sahneyi partneri DJ Emrah Karaduman ile birlikte paylaşan Tilki, sevilen şarkılarını seslendirdikten sonra fotoğraflarının yer aldığı kartpostallarını imzaladı. Yoğunluk nedeniyle imza sırasında yaşanan izdiham yüzünden Tilki'nin hayranlarıile özel güvenlik görevlileri arasında zaman zaman gerginlik yaşandı.