Ateş Böceği dizisinin oyuncuları kimler? Ateş böceği dizisinin konusu ne? - Diğer
23℃
İstanbul
17 Ağustos 2017

Ateş Böceği dizisinin oyuncuları kimler? Ateş böceği dizisinin konusu ne?

Ateş Böceği dizisi yaz sezonunda izleyiciyle buluşuyor. Yaz döneminin başlamasıyla birlikte ekrandaki dizileri de birer birer sezon finali veya final yapıyor. TV'ler yaz sezonuna yeni dizlerle çoktan hazırlanmaya başladı bile. Bu dizlerden bir de Ateş Böceği dizisi olacak. Peki Ateş Böceği dizisinin oyuncuları kimler? Ateş böceği dizisinin konusu ne? İşte tüm detaylar...

Diğer
Ateş Böceği dizisinin oyuncuları kimler? Ateş böceği dizisinin konusu ne?

Dizi severler için yeni gündem yaz dizileri. TV'ler yaz dönemi hazırlıklarını sürdürürken yaz dizilerinden biri de Ateş Böceği dizisi... Mia Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Ateş Böceği dizisi Star TV'de ekranlara gelecek. Ateş Böceği dizisi, oyuncu kadrosundaki isimlerle yaz dizilerinin en dikkat çekeni olacak. Ateş Böceği dizisinin çekimlerine İstanbul'da devam ediliyor. Peki Ateş Böceği dizisinin oyuncuları kimler? Ateş böceği dizisinin konusu ne?

Diziler birer birer sezon finali veya final yapmaya devam ederken yaz dizilerinin çekimleri de çoktan başladı. Yaz boyunca yayınlanacak Ateş Böceği dizisinin sezona devam edip etmeyeceği reytinglere bağlı. Ateş Böceği dizisi çekimleri ulaştığımız bilgilere göre şuanda İstanbul’da devam ediyor.

ates-bocegi-oyunculari-konusu-kadrosu

Mia Yapımın çekimlerine devam ettiği ve çok yakında Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak Ateş Böceği dizisinin tam liste oyuncu kadrosu belli oldu.

Ateş Böceği çekimleri için aldığımız bilgiye göre İstanbul‘da Beykoz ve Kadırga merkez seçildi; dizide mahalle çekimleri ise İstanbul’un tam merkezinde olan ancak İstanbul’dan hiç bir iz taşımayan Kadırga’da yapılıyor.
Mia Yapım'ın yapımcılığını yaptığı yeni bir dizi projesi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Barış Yöş'ün yönetmen koltuğunda oturduğu, Ebru Hacıoğlu'nun senaryosunu yazdığı Ateş Böceği isimli dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamış bulunuyor. Dizinin başrolünde Gülperi Özdemir ve Seçkin Özdemir yer alıyor. Seda Güven ve Çağrı Çıtanaklı gibi isimlerin de rol alacağı yeni dizi yakında star tv ekranlarında başlıyor.

AteA-BAceAi-Dizisi1

ATEŞ BÖCEĞİ DİZİSİNİN TANITIMI SOSYAL MEDYAYI SALLADI…

Ateş Böceğ dizisi ekranların yeni çekim noktası. Dizinin oyuncu kadrosu sağlam, nasıl bir sonuç alacağı ise merak konusu. İşte Ateş böceği dizisiyle ilgili sosyal medyada da büyük yankı bulan bilgiler…

Başrollerini Nilay Deniz ve Seçkin Özdemir’in paylaşacağı çok yakında Star da başlayacak olan Ateş Böceği dizisinin ilk tanıtımı dün akşam yayınlandı.

Fragman yayınlandıktan kısa süre sonra #AteşBöceği etiketi ile Twitter da en çok konuşulanlar arasına girdi ve 2. Sıraya kadar yükseldi.

Ateş Böceği dizisinin tanıtımı şuana kadar fragmanı yayınlanan yaz dizilerine kıyasla en çok ilgi çeken tanıtım oldu.

Fragman yayınlandıktan sonra sosyal medya adeta sallandı. Dizi başlamadan gündeme oturdu. Fragmanı izleyenler Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in oldukça yakıştığını hatta bu yılın dizi çifti adayı olduklarını dile getirdiler.

ATEŞ BÖCEĞİ DİZİSİ OYUNCULARI

Seçkin Özdemir (Barış)

25 Ağustos 1981 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. 1.81 boyunda ve 66 kilodadır. Red Fm ismindeki radyo kanalında program sunuculuğu yapmıştır. Al Yazmalım, Muhteşem Yüzyıl, Bir Aşk Hikayesi, Günahkar ve Acı Aşk gibi dizilerde rol almıştır.

ates-bocegi-baris-kimdir-gercek-ismi

Gülper Özdemir (Aslı)

18 Kasım 1990 İstanbul doğumlu oyuncu 1.76 boyunda ve 57 kilodadır. Akrep burcu olan güzel oyuncunun sevgilisi olmadığını biliyoruz. Eğitimini Abd Truman State Üniversty'de tamamlamıştır. Son olarak Kara Yazı dizisinde Derya karakterine hayat vermiştir.

ask-bocegi-asli-kimdir-gercek-ismi

Nilay Deniz

3 Mayıs 1993 Aydın doğumlu genç oyuncu Güneşi Beklerken dizisiyle herkes tarafından tanınmıştır. 1.72 boyunda, 50 kiloda olan Nilay Deniz'in saç rengi kumraldır. Oyunculuk hayatına ilk adımı Behzat Ç dizisiyle atmıştır. Daha sonra 20 Dakika ve Aşk Yeniden gibi dizilerde de rol bulmuştur.

ates-bocegi-nilay-deniz-kimdir

Seda Güven (Leyla)

28 Ağustos 1984 Balıkesir doğumlu güzel oyuncu Marmara Üniversitesi Tekstil tasarım bölümü mezunudur. Ekmek Teknesi isimli diziyle oyunculuk hayatına giriş yapmıştır. Fatmagül'ün Suçu Ne, Kurt Seyit ve Şura gibi dizilerde rol almıştır. 1.68 boyunda ve 51 kiloda olan oyuncu Keremcem ile evlidir.

ask-bocegi-leyla-kimdir-gercek-ismi

Çağrı Çıtanak

1990 Hatay doğumlu genç oyuncu Ülker Hanım Eller reklamlarıyla tanınmaya başlamıştır. 1.78 boyunda ve 74 kiloda olan oyuncu fit fiziğiyle de dikkatleri çekmektedir. Babam Sınıfta Kaldı, Benim İçin Üzülme, Kayıp Şehir, Suskunlar, Kavak Yelleri, Küçük Sırlar, Asi ve Tatlı İntikam gibi dizilerde rol almıştır.

ask-bocegi-cagri-citanakli-kimdir

Derya Alabora

19 Ağustos 1959 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Salkım Hanımın Taneleri, Masumiyet ve Adem'in Trenleri gibi ödüllü filmlerde rol bulmuştur. Küçük Hanımefendi, Çıplak Gerçek ve Acil Aşk Aranıyor gibi dizilerde rol almıştır.

ates-bocegi-derya-alabora-kimdir_1

16 Aralık 1972 Bursa doğumlu oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Yahşi Cazibe dizisinde Makbule karakteriyle tanınmıştır

Umut Yiğit Vanlı

4 Mayıs 1989 Adana doğumlu yakışıklı oyuncu 1.85 boyunda ve 80 kilodadır. Boğa burcu olan oyuncu Müjdar Gezen Sanat Merkezi'nde eğitimini tamamlamıştır. Beyaz Gelincik, Annem, Acı Aşk ve O Hayat Benim gibi dizilerde rol bulmuştur.

atesbocegi-umut-yigit-vanli-kimdir

Durul Bazan

20 Eylül 1972 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Türkler Çıldırmış Olmalı, G.D.O Karakedi, Eyvah Eyvah 3, Analı Oğullu ve Yedi Güzel Adam gibi projelerde yer almıştır.

atesbocegi-durul-bazan-kimdir

Berkay Tulumbacı

8 Haziran 1991 Kıbrıs doğumlu oyuncu 1.78 boyunda ve 72 kilodadır. Sakarya Fırat ve Kara Ekmek dizilerinde yer almıştır.

ates-bocegi-berkay-tulumbaci-kimdir

Alicia Kapudağ

1990 doğumlu genç ve güzel oyuncu Eğlendirme Dairesi, Hayat Yokuşu, Cinayet ve Küçük Ağa gibi dizilerde rol almıştır.

Şebnem Dilligil
1 Ocak 1960 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bölümünü tamamlamıştır. Geniş Aile, Kuzey Güney, Karadayı ve Yılanların Öcü gibi dizilerde rol almıştır.