‘Aşk-ı Roman’da Tarık Mengüç sürprizi! / Tarık Mengüç ‘Aşk-ı Roman’ kadrosuna mı katıldı? - Magazin
21℃
İstanbul
26 Eylül 2017
Dev(!) transfer...

Survivor yarışmacısı 'Aşk-ı Roman' kadrosuna katıldı! / VİDEO

Evlilik programlarıyla tanınan Hanife’nin ardından Survivor 2017 yarışmacılarından şarkıcı Tarık Mengüç'ün de ‘Aşk-ı Roman kadrosuna katıldığı iddia edildi.

Magazin
Survivor yarışmacısı 'Aşk-ı Roman' kadrosuna katıldı! / VİDEO

Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu 'Evleneceksen Gel' programıyla isimlerini duyuran Solmaz, Kaan ve Nurullah'ın başrollerini paylaştığı ‘Aşk-ı Roman dizisi’ TV8 ekranında yayınlanmaya başlamıştı.

Evlilik programlarıyla tanınan Hanife’nin ardından Survivor 2017 yarışmacılarından şarkıcı Tarık Mengüç'ün de dizinin kadrosuna katıldığı iddia edildi.

werwerwer

DİZİ DE KİMLER YOK Kİ...

Seda Sayan'ın sunduğu evlilik programında de sık sık göbek atmasıyla hafızalara kazınan gelin adayı Solmaz Çiros, başrolü Kaan Güvenilir ve Nurullah Şık ile paylaştığı Aşk-ı Roman dizisinin kadrosunda yer alıyordu.

Oyuncuların evlilik programından gelmesi ve oyunculuk tecrübelerinin olmaması nedeniyle Aşk-ı Roman dizisi yayına girdiği ilk günden beri eleştirileri oklarının hedefi oldu.

SÜRPRİZ 'OYUNCU' HANİFE...

Katıldığı izdivaç programlarında aradığı aşkı ve kocayı bulamayan gelin adayı Hanife de dizinin oyuncuları arasına katılmıştı.

Dizide rol alacak gelin adayı Hanife'nin oskarlık (!) oyunculuğu! İZLE