Artvin'de otomobil uçuruma yuvarlandı: 4 ölü... - Gündem
18℃
İstanbul
23 Ağustos 2017
Bir aile yok oldu...

Artvin'de otomobil uçuruma yuvarlandı: 4 ölü...

Artvin'in Şavşat ilçesinden uçuruma yuvarlanan otomobilin sürücüsü İsamettin Demir,eşi Sultan, torunu Kuzey Demir ve gelini Şenay Demir hayatını kaybetti.

Gündem
Artvin'de otomobil uçuruma yuvarlandı: 4 ölü...

Artvin'in Şavşat ilçesinden uçuruma yuvarlanan otomobilin sürücüsü İsamettin Demir ile eşi Sultan, torunu Kuzey Demir ve gelini Şenay Demir hayatını kaybetti.

Kaza saat 16.00 sıralarında ilçenin Samandağı mevkiinde meydana geldi. Ardahan'dan Şavşat yönüne giden İsamettin Demir yönetimindeki 08 HD 289 plakalı otomobil, Sahara Dağı mevkiinde henüz bilinmeyen bir nedenle kontrolden çıkarak yaklaşık 300 metrelik uçuruma yuvarlandı. Kazada taklalar atarak yuvarlanan otomobilin sürücü İsameddin Demir, eşi Sultan Demir ve torunu Kuzey Demir olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan gelin Şenay Demir ise Artvin Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

İsamettin Demir ve eşinin, gelini Şenay ve oğlu Kuzey'i, Kars Havaalanı'ndan alarak, Şavşat İlçesi Dalkırmaz Köyü'ndeki evlerine dönmek için yola çıktıkları öğrenildi.