15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi Ve Milli Birlik Günü - Gündem
20℃
İstanbul
24 Ağustos 2017
m-TOD'tan anma...

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü!

Geçtiğimiz yıl bu 15 Temmuz günü hain darbe girişimi Milletin iradesi ve vatan sevgisi sayesinde bertaraf edilmiştir. m-TOD / Mobil Telekomünikasyon Operatörleri Derneği 15 Temmuz'a ilişkin bir bildiri yayınladı.

Gündem
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü!

2016 Temmuz 15 günü hain FETÖ saldırısıyla karşı karşıya kaldık fakat milletin irade ve vatan sevgisi sayesinde bu hain saldırı geri püskürtülebildi. Mobil Telekomünikasyon Operatörleri Derneği m-TOD 15 Temmuz'a ilişkin bir açıklamada bulundu.

15 Temmuz hain darbe girişimi Aziz Milletimizin dirayeti ve vatan sevgisi sayesinde bertaraf edilmiş ve Milli İrade galip gelmiştir.

Bu hain kalkışmanın bertaraf edilmesinde ve demokrasi zaferi kazanılmasındaki en önemli etkenlerinden birisi şüphesiz telekom operatörlerimizin, şehit ve gaziler vermek pahasına, tüm imkanlarını seferber ederek kesintisiz iletişim sağlamaları ve Devlet Büyüklerimizin, kamu kurumlarımızın ve halkımızın sorunsuz şekilde haberleşmesini sağlamaları olmuştur.

Ülkemizde dünyanın en üstün iletişim teknolojilerinin kullanılması ve kesintisiz iletişim sağlanması hususunda Devletimizin ve Milletimizin asla taviz vermeyeceği gerçeği bu elim hadise sebebiyle bir kez daha sübut bulmuştur.

Bu vesileyle, 15 Temmuz hain darbe girişimini bir kez daha lanetliyoruz. Her biri birer kahraman olan aziz şehitlerimizi minnetle yad ediyor, kahraman gazilerimize şifa dileklerimizle şükranlarımızı sunuyoruz.

1500039589_m_tod_logo