15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde kaç kişi var? 15 Temmuz mitinginde kaç kişi vardı? - Yaşam
18℃
İstanbul
24 Eylül 2017

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde kaç kişi var? 15 Temmuz mitinginde kaç kişi vardı?

15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümününde yüzbinlerce kişi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne yürüyerek geldi. Bu önemli günde vatandaşlar Asya ve Avrupa'yı birleştiren 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde buluştu.

Yaşam
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde kaç kişi var? 15 Temmuz mitinginde kaç kişi vardı?

15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki etkinlikler için yüzbinlerce kişi yürüyerek ulaştı. Bu büyük kalabalığın Anadolu Yakası'ndaki kolu Altunizade'ye ulaşırken, Avrupa Yakası'ndan geçişler devam ediyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yapılacak olan 15 Temmuz etkinlikleri için vatandaşlar tören alanına doğru ilerliyor.

15_TEMMUZ_ETKIINLIIKLERIINE_KACI_KIISIII_KATILDI_MIITIINGDE_KACI_KIISIII_VARDI_15_TEMMUZ_SIEHIITLER_KOIPRUISUINE_KACI_KIISIII_GIITTII

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NDE KAÇ KİŞİ VAR? 15 TEMMUZ MİTİNGİNDE KAÇ KİŞİ VARDI?

Merak edilen konu 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde kaç kişi var olduğu... Yüzbinlerce kişi yürüyerek ya da deniz yoluyla Şehitler Köprüsü'ne gelmeye devam ediyor.

Demokrasi nöbetleriyle devam edecek olan 15 Temmuz etkinlikleri kaç kişi katıldığı merak ediliyor. Net bir rakımın açıklanmamasına rağmen tören alanında yaklaşık 1 milyon kişi olduğu tahmin ediliyor.