O Ses Türkiye'ye damga vuran isim: Aşık Kul Erdal yani Erdal Balık kim - TV
22℃
İstanbul
25 Eylül 2017

O Ses Türkiye'ye damga vuran isim: Aşık Kul Erdal yani Erdal Balık kim

TV8'de yayınlanan O ses Türkiye yarışmasının 43. bölümüne halk ozanı Aşık Kul Erdal yani Erdal Balık damga vurdu. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Aşık Kul Erdal 'Bir Sandığım Var Sırmadan Telden' şarkısını seslendirdi. Peki Erdal Balık kimi seçti?

TV
O Ses Türkiye'ye damga vuran isim: Aşık Kul Erdal yani Erdal Balık kim

O Ses Türkiye'nin 10 Ocak 2017 tarihinde yayınlanan bölümünde performansını gösteren Aşık Kul Erdal mahlası ile katılan Erdal Balık Bir Sandığım Vardır Sırmadan Telden şarkısını söyledi. Konya'dan yarışmaya katılan aslen Karslı olan ve Aşık Kul Erdal mahlasını kullanan Erdal Balık kimi seçti? İşte Aşık Kul Erdal'ın merak edilen hayatı...

Sibel Can O Ses Türkiye'den ayrıldı mı? Sibel Can O Ses Türkiye'de neden yok?

O Ses Türkiyee'de birbiirinden güzel sesler performaanslarını sergilemeye devam ediyor. Bir Sandığım Vardır Sırmadan Telden Şarkısını söyleyen Aşık Kul Erdal yani Erdal Balık juri üyelerinden Gökhan ve Hakan Kardeşler, Murat Boz ve Hadise, döndürmeyi başardı. Erdal Balık Kimi Seçti? Erdal Balık Kimin Takımında? Jüri üyeleri Erdal Balık takımına almak için kıyasıya mücadele etti. Erdal Balık ise yoluna Hakan ve Gökhan Kardeşler ile devam etmeye karar verdi.

'Bir Sandığım Vardır Sırmadan Telden' - O Ses Türkiye 10 Ocak 2017

100120172332041103060_3.jpg

Yarışmacıdan O Ses Türkiye jürisine dörtlükler

O Ses Türkiye yarışmacısı Erdal Balık, performansı sonrası jüriye öyle dörtlükler söyledi ki stüdyo gülme krizine girdi.

Aşık Kul Erdal yani Erdal Balık aslen nereli? Erdal Balık kimdir?

O Ses Türkiye yarışması’na Konya’dan katılan namı diğer Aşık Kul Erdal Kültür Bakanlığına kayıtlı Ozanlarımızdandır. Erdal Balık aslen Kars’lıdır. Evli ve ikiz kız babasıdır. Yarışma’da jürilerden Hakan-Gökhan ikilisi, Hadise ve Murat Boz dönmüştür. Halk ozanı Erdal Balık yarışma’ya jürilerden Gökhan ve Hakan kardeşler ile devam etme kararı vermiştir.