23 Ocak 2017 Pazartesi
Algı yönetmiyoruz... Sadece doğru bilgi, doğru haber
0

Kara Sevda 52. yeni bölüm fragmanı ve özeti|

18.01.2017 20:01
Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş

Kara Sevda 52. yeni bölüm izleyiciyle buluşuyor. Star Tv ekranlarında yayınlanacak Kara Sevda 52. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda 52. bölümünde Kemal ve Emir savaşının ortasında kalan Nihan, direksiyon hakimiyetini kaybederek kaza geçiriyor. İşte, Kara Sevda 52. yeni bölümünde yaşanacakların detayları!


Kara Sevda 52. yeni bölüm fragmanlarıyla izleyicileriyle buluştu. Herşeyi öğrenen Kemal, Nihan'ı bir karar vermek zorunda bırakıyor. Kara Sevda 52. yeni bölümünde Nihan direksiyon hakimiyetini kaybediyor. Kara Sevda 52. bölüm fragmanındaki sahneler yine çok konuşulacak gelişmelerin sinyalini verdi. İşte, Kara Sevda yeni bölümünde yaşanacakların detayları!

KARA SEVDA 52. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Kara Sevda 52. yeni bölümde Kemal’in Deniz’in kendi kızı olduğunu öğrendikten sonra iç dünyasındaki bütün dengeler temelinden sarsılır. Kemal, Deniz’le geçiremediği günlerin ve kendisine söylenen yalanların hesabını tek tek sormak için harekete geçer.

Nihan ve Deniz, sadece Emir’in adresini bildiği bir yerdedirler. Kemal, önce Nihan’ın nerde olduğunu bulmak zorundadır. Bu sırada, Nihan’ın keyfi, Emir’in sürpriz ziyareti ile bozulur. Emir’in ziyareti, Kemal için Nihan’ın adresine uzanan bir boşluk yaratır.

Banu ile Emir arasında bir bağdan şüphelenen Tarık, yavaş yavaş bilmediği gerçeklere yaklaşır. Diğer tarafta Zeynep, tutunacak son dalı olan işinden de atılır. Hakan, desteğini Zeynep’ten çekmez. Hakan, kendini yavaş yavaş Zeynep’e kaptırırken, Zeynep’in kendisinden kararlı bir şekilde uzaklaşması, Emir’i anlamlandıramadığı şekilde rahatsız eder. Zeynep’in karşısına çıkar ve Hakan’la Zeynep’i birlikte görür. Bu karşılaşma, Zeynep ve Emir arasındaki dengelerin değişmeye başladığını gösterir.

 

Kara Sevda 52. bölüm fragmanı izle

 


Asu ise Kemal ve Nihan'ın birlikteliğini keşfeder ve herkesin kaderini sonsuza dek değiştirecek tehlikeli bir adım atar.

Kemal hiddeti ve karışık duyguları ile Nihan’la yüzleşir. Kemal’in büyük öfkesi karşısında Nihan çaresiz kalır. Nihan’ın Kemal’e güveni sonsuzdur, tarafı bellidir ancak diğer tarafta Deniz’in hayatı söz konusudur.

Nihan, Kemal’i sakinleştirmeye çalıştıkça Kemal hiddetlenir. Aklında sadece bir tek düşünce vardır. Ya Nihan’la ya da Nihan’sız Deniz’i alıp gitmek. Emir ve Kemal arasında yaşanan, Deniz’le genişleyen bu yeni savaşta Nihan’ın tarafını seçmek için bir gecesi olacaktır.

Kara Sevda 51 bölüm full izlemek için tıklayın

Kara Sevda 52. bölüm 18 Ocak Çarşamba günü Star TV'de olacak

 

Kara Sevda 51. bölüm fragmanı

 

Kara Sevda 51. Bölüm 2. Fragman izle

 

 

Son Güncelleme: 18.01.2017 20:01