İzdivaç'ta, Serkan'a talip olan Dilek hanım - TV
23℃
İstanbul
17 Ağustos 2017
Güzelliğiyle nefes kesen gelin adayı

İzdivaç'ta, Serkan'a talip olan Dilek hanım

Star Tv'de hafta içi her gün yayınlanan ve Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında damat adaylarından Serkan'a talip olan gelin adayı Dilek Hanım güzelliği ile dikkatleri üzerine çekti.

TV
İzdivaç'ta, Serkan'a talip olan Dilek hanım

İzdivaç'ın gözde damat adaylarından Serkan'ın son talibi görenleri büyüledi. Güzelliği ile dikkat çeken Dilek Hanım, talip olduğu Serkan'ı büyüledi. Paravan açıldıktan sonra konuşmakta zorlandığı gözlenen Serkan "Yemeğe gidelim" diyerek talibiyle ciddi bir ilişkinin startını verdi.

Ekranların sevilen ve zaman zaman skandal olaylarının yaşandığı evlilik programı İzdivaç'ta yeni bir olay daha gerçekleşti. Zuhal Topal'ın sunduğu İzdivaç'ta gelin adayı Hanife'nin popüleritesinin yitirilmesi üzerine yeni bir aday adeta gözlere hitap etti. Zuhal Topal'la Serkan'a aday olarak gelen Dilek Hanım hem kişiliği hem de güzelliği ile en çok konuşulan isimlerden oldu. Bu sıralar adayları ve aşk hayatıyla en çok konuşulan isim olan damat adayı Serkan, gelin adayını karşısında görünce adeta büyülendi ve hemen akabinde de ''yemeğe gidelim'' teklifinde bulundu.

090120171809028556489_3.jpg

Serkan Dilek'in güzelliği karşısında büyülendi

Star TV ekranlarında sevilerek izlenilen İzdivaç programı Zuhal Topal'la Serkan ile Dilek buluşması bilindiği üzere 8 Ocak'ta olumlu geçmişti. Serkan Dilek'in güzelliği karşısında hemen görüşme teklifinde bulunmuştu. Serkan'ın geçmişte yaşadığı ilişkiler konusunda tedirgin olan Dilek, gidişat konusunda ne düşünecek, ilerleyen günlerde neler olacak? Tüm bunlar ilerleyen programlarda belli olacak.