23 Ocak 2017 Pazartesi
Algı yönetmiyoruz... Sadece doğru bilgi, doğru haber
İşte ATV'nin yeni dizisi

Bu Şehir Arkandan Gelecek konusu ne? Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncuları kimler?

11.01.2017 20:50
Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek ilk bölüm 4 Ocak Çarşamba günü izleyicilerin karşısına çıktı. İlk bölümde çok fazla aksiyon sahnesi içeren dizi izleyicilerden tam not aldı. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi konusu ve oyuncuları hakkında merak edilen her şey haberimizin detayında...


Kerem Bursin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun'un başrollerini paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ilk günden tuttu. Dizinin ilk bölümünden sonra 2. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Gemide yaşayan bir gencin karaya inmesiyle birlikte başlayan bir hikayeyi konu alan Bu Şehir Arkandan Gelecek, 2. bölüm fragmanını henüz yayınlanmadı. Türk izleyicilerinden tam not alan dizinin konusune? Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncuları, kim hangi rolde? İşte dizi hakkında merak edilen herşey...
Bu Şehir Arkandan Gelecek hangi kanalda ne zaman yayınlanıyor?

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ilk bölüm 4 Ocak Çarşamba günü yayınlandı. ATV ekranlarında her çarşamba akşam 20'de yayınlanacak dizi şimdiden çok konuşuluyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi konusu ne?

ATV'nin adından çok söz ettiren dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek konusu ile de Türk izleyicilerini ekrana kilitleyecek. Dizinin konusu kısaca şöyle:  Henüz beş yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali'yi, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahiplenir ve büyütür. Birlikte gemilerde çalışarak, yirmi dört yılı geride bırakırlar, Rauf, Ali'ye hem annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını ona adar.

Ali, "anne" dediği Rauf'un da desteğiyle, gemicilik eğitimi alır, kimsesiz büyümüş bir çocuk olduğunu, Rauf'un şefkatiyle unutur, yirmi sekiz yaşına geldiğinde, beş dil konuşabilen, yakışıklı, olgun, sosyal bir gemi adamıdır.

Armatör Tekin Mirkelamoğlu'nun kızı Derin ise, hayatıyla ilgili çok önemli kararların eşiğindedir. Nişanlısı Yiğit'le mutlu sona yaklaştıkça, nedense mutsuzluğu artmaktadır.. Ali'nin içinde bulunduğu gemi limana yanaşırken, Derin de O sabaha yatağından bambaşka bir hayal için kalkar, ama O gün, hayatının değişeceğinin farkında değildir...
Ali yıllardır özellikle İstanbul'a uğrayan gemilerde çalışmak İstememiştir. Yaşadığı büyük travmadan sonra, şehre küstür, yıllar sonra "Rauf anne"si İstanbul özlemiyle yanıp tutuştuğu için onunla gelmeyi kabul eder, ama tek bir şartı vardır, limana inmeyecektir.

Halbuki Rauf İstanbul'a özellikle Ali için gelmiştir bu şehre.... Kendi hastalığının ilerlediğinin farkındadır. Ölmeden Ali'nin geçmişindeki sırları açığa çıkarmaya, Ali'yi emin ellere emanet etmeye kararlıdır. Bu sebeple eski boks şampiyonu Şahin Vargı'yı bulur.

Limana ayak bastıklarında olaylar hiç de Rauf'un düşündüğü gibi gelişmez. Ali, gemiden iner inmez, kim olduğunu bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olur..

Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncuları

Kerem Bursin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun'un başrollerini paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin oyuncu kadrosu bir hayli geniş.  Bu Şehir Arkandan Gelecek'te ayrıca Osman Alkaş, Defne Kayalar, Nilperi Şahinkaya, Ali Yörenç, Burak Tamdoğan, Seda Akman, Berrak Kuş, Bengü Ergin Balta, Hakan Çimenser, Serkan Börekyemez, Hazal Benli, Cemre Öktem, Emir Özyakışır, Selim Türkoğlu, Barış Akkoyun rol alıyor.

ŞAHİN (GÜRKAN UYGUN)

Eski boks şampiyonu. Kendi spor salonunda antrenörlük yapıyor. Sevdiği kadının ölümüne neden olanı öldürerek hapis yatmış, eski borçları yüzünden belaya karışmadan, ayakta durmaya çalışıyor. Tam hayatından vazgeçtiği sırada hayatına Ali girer.

DERİN (LEYLA LYDİA TUĞUTLU)

Ünlü armatör Tetin Mirkelamoğlu'nun kızıdır. Aynı çevrede birlikte büyüdüğü Yiğit'le nişanlıdır. Evlenmelerine on gün kala, büyük bir şelaleye doğru sürüklendiğini hissedip isyan eder, evlilik için erken olduğunu diretir, tek isteği kendi olabilmek ve hayallerini gerçekleştirmektir..

ALİ (KEREM BURSİN)

Küçük yaşta annesini kaybetmiş, gemilerde aşçılık yapan Rauf tararından büyütülmüş. O zor hayat içinde kendini çok iyi yetiştirmiş bir genç, bir çok dil biliyor , Hayatında, hem anne, hem baba olarak bellediği Rauf'dan başka kıymet verdiği kimse yok. Boksa meraklı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek senaryosu ve yönetmeni

Senaryosunu Ece Yörenç'in yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'nın üstlendiği "Bu Şehir Arkandan Gelecek" ilk bölümüyle 4 Ocak Çarşamba günü saat 20:00'da ATV'de ekrana geldi. Dizi Çarşamba günleri aynı saatte yayınlanacak.
 

Son Güncelleme: 11.01.2017 20:50